Pisanki biało-czerwone

15:10 4 Comments A+ a-

Witam serdecznie,

za oknem wiosny nie widać, ale Wielkanoc już tuż tuż.

Pora więc na kolejną porcję pisanek. Tym razem chce się pochwalić jajkami, w których użyłam bardzo wyrazistej czerwieni. Pisanki wyszły bardzo wyraziste i rzucają się w oczy od razu. Motywy mało wiosenne i wielkanocne, ale tylko to udało mi się znaleźć w moich zapasach serwetkowo-papierowych tak, by pasowało do koncepcji ogólnej.

Na dwóch pierwszych jajkach wykorzystałam serwetkę oraz białą konturówkę, na jajku z makami dobrze znany papier do decoupage, pod którym jest warstwa białego ryżowca - na żywo jego włókna prezentują się bardzo dobrze, ale na zdjęciu tego nie uchwyciłam. Jeszcze nie osiągnęłam odpowiedniego poziomu obeznania z lustrzanką cyfrową.


Pozdrawiam,
Tami

4 komentarze

Write komentarze
aga-craft
AUTHOR
28 marca 2018 16:03 delete

Śliczne :) w narodowych kolorach wyszły :)

Reply
avatar
28 marca 2018 22:11 delete

Pięknie działasz Tami, pisanki w każdej turze śliczne, te z truskawkami skradły mi serce, chciałoby się je schrupać przez te soczyste kolory :)

Reply
avatar
Anna Monka
AUTHOR
31 marca 2018 11:39 delete

Bardzo mi się podobają. Cudne! Kolorystycznie wspaniale wszystko ze sobą współgra. A te z poziomkami są wręcz smakowite 🙂

Reply
avatar
Tami
AUTHOR
31 marca 2018 20:27 delete

Bardzo dziękuję za te pochwały i pozostawione komentarze. Bardzo się cieszę z tak pozytywnego odbioru moich prac.

Muszę przyznać, że mojej mamie te truskawkowe pisanki również podobają się najbardziej z całej kolekcji, którą zrobiłam w tym roku.

Reply
avatar