Słoik na marzenia

20:47 6 Comments A+ a-

Witam :)

Dziś chcę Wam pokazać coś  wyjątkowego co wymyśliłam i wykonałam z wyjątkowej okazji dla wyjątkowej osoby. Dużo tej wyjątkowości :D

Tą wyjątkową osobą jest moja koleżanka J. Poznałyśmy się na studiach, zaprzyjaźniłyśmy się i od tamtej pory utrzymujemy dość bliski kontakt. J. ma bardzo specyficzne zainteresowania i poczucie humoru oraz ciekawe podejście do życia, co mi bardzo odpowiada. Poza tym jest bardzo pozytywną i sympatyczną osobą, która zawsze znajduje czas na sprawy ważne w życiu. Dobrze się rozumiemy i mamy o czym pogadać.

W związku z jej okrągłą rocznicą urodzin chciałam podarować jej coś innego, nieoczywistego, z jakimś przesłaniem. Wymyśliłam więc koncepcję prezentu składającego się z dwóch elementów. Pierwszym elementem był album na zdjęcia (kupiony, scrapbooking nie jest moją mocną stroną), który miał być symbolem przeszłości. Tego co już było, co osiągnęła, co udało się zrealizować. Miejscem na fotograficzne wspomnienia z miejsc, w których była czy wydarzeń, w których uczestniczyła. Drugim elementem prezentu był tytułowy "Słoik na marzenia". Zwykły, dość duży szklany słoik, który ozdobiłam serwetką z motywem mapy oraz papierem ryżowym z nutami. Po udekorowaniu słoik stał się skarbonką, która ma służyć na zbieranie funduszy na realizację jakiegoś celu czy marzenia. Być może kolejnej podróży. Ta część prezentu ma odnosić się do przyszłości, do tego co czeka J. w kolejnych latach jej życia, pięknego, długiego, szczęśliwego i obfitującego we wspaniałe momenty.

Niech marzenia się spełniają!

Pozdrawiam,
Tami
6 komentarze

Write komentarze
Kirgiski.pl
AUTHOR
22 lutego 2016 21:27 delete

Jeszcze raz dziękuję za prezent i piękne życzenia! :*

Reply
avatar
Bożenna
AUTHOR
23 lutego 2016 07:11 delete

Bardzo oryginalny prezent. Podoba mi się.

Reply
avatar
rosier
AUTHOR
23 lutego 2016 08:46 delete

Pomysłowy słoik-skarbonka! Fajnie wykorzystane motywy map i super wykonanie. :)
Pozdrawiam! :)

Reply
avatar
Tami
AUTHOR
27 lutego 2016 17:46 delete

Cała przyjemność po mojej stronie :)

Reply
avatar
Tami
AUTHOR
27 lutego 2016 17:48 delete

Dziękuję :) Myślę, że warto włożyć trochę wysiłku w prezent i dać coś "od siebie" niż iść na łatwiznę i kupić coś w sklepie. Zwłaszcza jeśli się wie, że druga osoba doceni taki własnoręcznie wykonany drobiazg.

Reply
avatar
Tami
AUTHOR
27 lutego 2016 17:49 delete

Dzięki Rosier! Cieszę się, że udało mi się zrealizować taki pomysł. Chcę też zrobić coś takiego dla siebie. Może łatwiej będzie mi zmotywować się do odkładania pieniążków na konkretny cel.

Reply
avatar